marți, 10 noiembrie 2009
miercuri, 4 noiembrie 2009
HelloKitty e patetica!
marți, 3 noiembrie 2009
Cand inima lacrimeaza de atata bucurie...
"Daca ar fi inteles ca in acea clipa am fost atins de bagheta magica a tot ceea ce poate sa ne uimeasca pe aceasta lume, speranta, visul, bucuria ca aspiratiile noastre nu sunt desarte si ca se implinesc undeva chiar daca nu cu noi, adica nu inca?" e ca si cum l-as cunoaste de mult...ca si cum l-as fi visat, as fi dormit pe el si e tare ciudat sa-l regasesc cand m-am asteptat mai putin...uite asa am dat si peste "baiatul-pozar"..Guy Offerman => http://www.guyofferman.com/
Dirrty...psihiatru???

My God, the subconscious sometimes works in an unknown way...vizionam un film si dintr-o data s-a rostit numele de Pablo si asta mi-a adus aminte de "Gerard Butler"-ul meu de sambata...cunoaste Pablo Francisco si este genul pervers...ca si actorul Gerard Butler...hmm....Anybody knows a good and skilled shrink???
luni, 2 noiembrie 2009
Draga "jurnalule"...
Foarte tare,frate!! asta-i muzica, iti spun io! Al 3-lea proiect semnat Jack White (fratele aleia de la "Dungi Albe").
Cu alte cuvinte, in weekend-ul halloweeian m-au scos din cuib, m-au pus sa beau, sa ma costumez (am ales varianta a ceea ce sunt - drunk frenchgirl :D), sa dansez pe versuri, sa rad, sa fac smalltalk, sa valsez cu un domn si cu sticla lui de bere, sa readuc zambetul pe chipul unui tip ce mi-a parut fioros toata seara, spunandu-i ca seamana izbitor cu Gerard Butler...(de la atata vodka cred ca puteam sa-i spun ca seamana cu cine vroia el... oricum nu mai conta...) si drept urmare mi-a intins telefonul lui (asta tzine loc de replica "Nu te supara fata, imi dai si mie numarul tau?" cred ca marea majoritate a barbatilor se refereau la nr de telefon si nu la numarul de la pantofi cum am crezut multa vreme si cum am asteptat ca printr-o minune la o reintalnire ,din pura coincidenta, sa-l vad venind spre mine cu o pereche de minunate sandalutze) i-am scris numarul de telefon de data asta (nu stiu daca era cel corect dat fiind ca mi se cam inchideau ochii) mi-a spus "pa" si a plecat...pe scurt...what the fuck was that?? atat???...cu siguranta l-am intimidat :))))...am cantat la caraoche acompaniata de un amic...fie vorba intre noi si cei de prin bar, vocea lui o acoperea cu mult pe a mea dar m-am simtit ca Monica Anghel pe scena...bineinteles intr-un trup mai subtirel...mi-a fost rau, am avut ameteli, am zis ca nu mai pun gura pe bautura sau bautura pe gura multa vreme de acum din seara aceea dar a durat pana a doua zi cand mi-am schimbat opinia...
In concluzie, s-a redeschis Pulse o bodegutza plina de amintiri si bautura ieftina! Hareiiiiiii!!!!!
Publicat de
Unknown
la
19:35
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
brrr...1 nov..frrig
joi, 29 octombrie 2009
Fugi si joaca-te, fetitza lenesha!
Nu vezi ca ti-au veni prietenii??!!!
Iar un weekend printre vampiri nu e niciodata prea mult! Stii tu vorba aia "ce e mult nu-i putin/asta e, alta nu mai e/ daca ea imi spune sa ma duc...eu ce fac..ma duc??" nu mai stiu care dintre ele era dar era una...buna,buna,buna
ehh...acuma nu te mai saturi...ia uite! inconjurata de o "salata de baieti!"
orice femeie ajunge, macar o data, sa se simta o "pisica puternica" si sa se inconjoare de prietenele sale, broastele si "wannabe minnie mousitzele" ...
"Eu n-am sa ma marit, ce nu intelegi?"
"Tu nu o sa vrei copii si un barbat care sa-ti tzina de cald noaptea??"
"Copiii se fac si-n eprubeta dar chiar si asa pentru ce tre' sa stie el ca sunt ai lui??...Sa stii ca daca mi-e frig noaptea imi cumpar o patura-n plus!"
"Tu nu vrei sa fii mireasa?"
"Si la ce ma ajuta asta ,mama, in casnicie? Rochia pot s-o cumpar!"
"Rezolva problema singuratatii iar un cuplu se formeaza dintr-un barbat si o femeie..."
"Cuplu pot sa fac si cu un caine!"....
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
