Pe cand pestele capata crusta crocanta si dulceaga in cuptor, iar rufele zambeau de atata spuma in masina de spalat, fetele astea au sarit direct pe blog, si-au ocupat cate un loc si ma gadila cu sunete jucause ca firele de iarba, intr-o zi torida, pe la urechi :))
joi, 10 iunie 2010
miercuri, 19 mai 2010
duminică, 16 mai 2010
Ca daca n-as fi pastrat cufarul cu amintiri probabil ca n-as fi putut sa ma intorc in clasa a VI-a :))))
ce sa-i faci daca apare la o cafea, o discutie ca intre prietene :) were is tea for two there will always be some memories, some good old fashion music, a little bit of clothes...ca pana la urma, amintirile stau in mirosul pamantului de pe tocuri...
Publicat de
Unknown
la
22:19
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
I'm not there..
pentru toti cei care sunt plictisiti de interlocutor, pentru toti cei care stiu ca porcul e o prajitura si pentru ca intotdeauna exista umbrele sa te poti refugia :))
Publicat de
Unknown
la
16:06
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...
sâmbătă, 15 mai 2010
Tout ma vie...
The National Film Board of Canada, in association with the Cannes Short Film Corner welcomes you to see....The Story of my life..
Publicat de
Unknown
la
19:12
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
vineri, 14 mai 2010
Spontaneitatea este produsul unor lungi meditaţii...
TOTDEAUNA
Eu n-am fost gelos
Niciodata!
Vino cu un barbat pe umeri!
Vino cu o suta de barbati în plete,
Vino cu o mie de barbati între glezne si sâni!
Vino ca un râu
plin de înecati
care întâlneste marea mânioasa
si vesnica spuma- timpul!
Târaste-i pe toti dupa tine!
Acolo unde te astept eu
vom fi totdeauna singuri,
vom fi totdeauna numai tu si eu,
singuri pe pamânt
pentru a ne începe viata.
Eu n-am fost gelos
Niciodata!
Vino cu un barbat pe umeri!
Vino cu o suta de barbati în plete,
Vino cu o mie de barbati între glezne si sâni!
Vino ca un râu
plin de înecati
care întâlneste marea mânioasa
si vesnica spuma- timpul!
Târaste-i pe toti dupa tine!
Acolo unde te astept eu
vom fi totdeauna singuri,
vom fi totdeauna numai tu si eu,
singuri pe pamânt
pentru a ne începe viata.
Publicat de
Unknown
la
00:45
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...
Abonați-vă la:
Postări (Atom)