luni, 2 august 2010
Brandon Flowers cand nu e in modjo de killer
"rrrrrrrrr! make me scream, make me crawl, make me say "ohhh yeah! i want you inside of me....more and more, sweetheart!"..go harder,use a little violence, bite me, spank me, sweat me, kiss me with your big mouth and soft lips, release both our demons little by little and in the end just make me feel safe..."
Publicat de
Unknown
la
15:08
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
Got to change.got to find my path, my sand, my inner sense
If you don't like something change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
Just......SCREAAAAAMMMM LOUDDDDD!!!!!
Publicat de
Unknown
la
14:18
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
duminică, 1 august 2010
I need hartuire sexuala not psihica
Daca doreste cineva sa-ntinda o mana de cafea macinata pentru o seara promit ca am sa-mi expun pe viu toate serviciile mele umede.
A fost atat de pe fuga incat la final am uitat si de imbratisarea mult proiectata.Dar am revazut-o si nu in fatza la Romana ci pe aceeasi terasa cu Johnny Raducanu.prea mult dor, pricolic...ne rupe in jumatati pe amandoua si nu ne lasa sufletele sa se lege printre fumuri de tigara.
Publicat de
Unknown
la
15:08
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
joi, 29 iulie 2010
Ce inseamna dom'le ambitia! ntz ntz ntz
am gasit ce cautam ieri, de va spuneam de-o inregistrare a emisiunii Garantat 100%. sa nu cumva sa va puna necuratul sa dati in cautare de arhiva a vreunei emisiune pe website-ul Tvr-ului pentru ca n-o sa gasiti nimic. va spun eu! nu-si iubesc consumatorii de cultura! le dau vlad! dar cum io ma cunosc si stiu ca imi iese de fiecare data bine si pentru binele ala apuc sa ma bucur vreo 15 secunde, am dat un search amanuntit pe youtube si am gasit ZUM-ul pe care garantat il cautam! si-a fost cam prost auzita dar mi-am facut damblaua hihihihihi:)))
Si acum e cu durere de cap de la o sticla de whiskey si cateva ramasite de betie prin sange dar macar stiu ca maine am s-o astept in fatza la Romana cu flori de camp in par si imbratisari reale! (asta e cu alta ocazie de povestit..poate cand ma intorc)
Publicat de
Unknown
la
16:24
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
miercuri, 28 iulie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

