vineri, 6 august 2010
The new next grandfather to my nephews :)
I'm sorry Bruce but I found a new man who brings joy to my little wet services :)))))) se fabrica si asa ceva la noi?????
joi, 5 august 2010
Something V
"Totul se petrece în mintea omului; păcatul este păcat al raţiunii, nu trupesc. Astfel, căpetenia grupului îl duce pe acesta la prosperitate sau la mizerie, la victorie sau la dezastru, la păcat sau la milostenie. Masa n-are nici o autonomie.” (Ioan Petru Culianu)
Publicat de
Unknown
la
23:14
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
luni, 2 august 2010
Brandon Flowers cand nu e in modjo de killer
"rrrrrrrrr! make me scream, make me crawl, make me say "ohhh yeah! i want you inside of me....more and more, sweetheart!"..go harder,use a little violence, bite me, spank me, sweat me, kiss me with your big mouth and soft lips, release both our demons little by little and in the end just make me feel safe..."
Publicat de
Unknown
la
15:08
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
Got to change.got to find my path, my sand, my inner sense
If you don't like something change it. If you can't change it, change your attitude. Don't complain.
Just......SCREAAAAAMMMM LOUDDDDD!!!!!
Publicat de
Unknown
la
14:18
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
duminică, 1 august 2010
I need hartuire sexuala not psihica
Daca doreste cineva sa-ntinda o mana de cafea macinata pentru o seara promit ca am sa-mi expun pe viu toate serviciile mele umede.
A fost atat de pe fuga incat la final am uitat si de imbratisarea mult proiectata.Dar am revazut-o si nu in fatza la Romana ci pe aceeasi terasa cu Johnny Raducanu.prea mult dor, pricolic...ne rupe in jumatati pe amandoua si nu ne lasa sufletele sa se lege printre fumuri de tigara.
Publicat de
Unknown
la
15:08
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
Abonați-vă la:
Postări (Atom)






