vineri, 10 septembrie 2010
I want it all right now 'cause it's about time!!!!
I want to call on me with the job of my dream.
I want to never lose the love of my life ' cause that's what you will always be, my darling G!
I want to find a place with the best coffee ever!
I want to find a place were to relax!
I want to find a better movie!
I want to feel free at a concert!
I want to combine clothes and not be so affraid to show them on the streets!
I want to buy expensive shoes and clutches and purses and perfumes!
I want to express myself!
Publicat de
Unknown
la
17:44
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
joi, 9 septembrie 2010
Question, question..
I'm fucking a young man and I'm fabulous!
am I aloud to say that and wear it on a t-shirt or it would be like bad avdertising and submitted that I'm old? hmmmm....
Publicat de
Unknown
la
19:27
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
miercuri, 8 septembrie 2010
Asociatia de locatari MV2
Fereastra etajului 2, al doilea geam ce da in fata blocului/ in strada.
In fata blocului,un tataie (caruiam i-am sugerat politicol sa se impuste, suierand printre dinti, bineinteles) subliniaza : Atentie! La repartitoare ne fura statul! Oare aici se rezuma totul? sa te culci cu statul in fiecare noapte in pat si in ganduri? Oare tataie a uitat ca trebuie sa lupte pentru revendicarea sabiei lui Stefan ce zace in palatul sultanului (devenit muzeu) din Istanbul? Sa nu mai aiba, acum la batranete, tataie pentru ce sa traiasca? Cum o fi fara dorinte si planuri de viitor acum la varsta lui? Sa fii fost oare si acest tataie in tinerete un vanjos pletos ce asculta folk si o ardea in roadtrip-uri, droguri, bautura si femei hipiote? greu de imaginat.. dar ochii aia albastri ascund ceva istorie trista si nostalgica...
Publicat de
Unknown
la
17:55
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
marți, 7 septembrie 2010
Would u care for some furniture?
Hop on the headline
Publicat de
Unknown
la
14:01
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
A lot like cheap massive...
Oh who am i kidding? I need a slap or a smack (according to miss wikipedia old lady)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nina Simone, a glass of red wine, cigarettes, soft and relaxing guilty pleasure series...oh....missing a beat attack but just because I know the fact that he's away...
Publicat de
Unknown
la
03:12
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
