http://www.vintagelady.ro/articol/Bijuterii/Brose/Brosa_Chanel_anii_%C2%B480-356.html
460 lei, 3.9/3 cm, semnati YSl Made in France, conditie excelenta, sfarsitul anilor '70, conditie excelenta, superbi
marți, 12 octombrie 2010
duminică, 10 octombrie 2010
Pentru ca ne placea si ne place...
Oh, voi, florence si masina mi-ati pecetuit drumul de la inceputuri..
Publicat de
Unknown
la
00:03
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
sâmbătă, 9 octombrie 2010
joi, 7 octombrie 2010
Everytime I see her collections I feel heavenly
Ma gandesc ca poate nu aveti atat de multe accesorii BiBa :) Mie mi se lipesc constant ba de urechiuse, ba de degetuse si de cate ori dau tarcoale unui magazin din oras, ce o promoveaza pe miss Bijoux, nu rezist tentantiilor.
Cumparaturi placute si inedite, va doresc!
http://www.bibabijoux.blogspot.com/
Cumparaturi placute si inedite, va doresc!
http://www.bibabijoux.blogspot.com/
Publicat de
Unknown
la
17:46
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
luni, 4 octombrie 2010
Da nu ma las, dom'le!
Aduceti-mi o roscata sau faceti-ma una de la primul tub coloristic ca io nu vreau sa trec treptat la shimbare!
Si lasati-mi grilajul de la bucatarie in pace ca destul l-ati fortat! Fara amprente, fara declaratii!
Publicat de
Unknown
la
01:24
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
S-a infrigurat?,
treburi LBD
Abonați-vă la:
Postări (Atom)





