marți, 12 octombrie 2010

Sa vie Craciunul mai repede! manati mai!

165 Ron parca nu-i asa de mult pentru un manson, nu?

 Nu e la fel dar macar nu o sa-mi mai stea gandul la the real one!

Rau, rau, rau necesar! Atat de necesar!!!

http://www.vintagelady.ro/articol/Bijuterii/Brose/Brosa_Chanel_anii_%C2%B480-356.html

 460 lei, 3.9/3 cm, semnati YSl Made in France, conditie excelenta, sfarsitul anilor '70, conditie excelenta, superbi

joi, 7 octombrie 2010

Everytime I see her collections I feel heavenly

 Ma gandesc ca poate nu aveti atat de multe accesorii BiBa :) Mie mi se lipesc constant ba de urechiuse, ba de degetuse si de cate ori dau tarcoale unui magazin din oras, ce o promoveaza pe miss Bijoux, nu rezist tentantiilor.
Cumparaturi placute si inedite, va doresc!

 http://www.bibabijoux.blogspot.com/