165 Ron parca nu-i asa de mult pentru un manson, nu?
Nu e la fel dar macar nu o sa-mi mai stea gandul la the real one!
marți, 12 octombrie 2010
Rau, rau, rau necesar! Atat de necesar!!!
http://www.vintagelady.ro/articol/Bijuterii/Brose/Brosa_Chanel_anii_%C2%B480-356.html
460 lei, 3.9/3 cm, semnati YSl Made in France, conditie excelenta, sfarsitul anilor '70, conditie excelenta, superbi
460 lei, 3.9/3 cm, semnati YSl Made in France, conditie excelenta, sfarsitul anilor '70, conditie excelenta, superbi
Publicat de
Unknown
la
00:30
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
duminică, 10 octombrie 2010
Pentru ca ne placea si ne place...
Oh, voi, florence si masina mi-ati pecetuit drumul de la inceputuri..
Publicat de
Unknown
la
00:03
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
sâmbătă, 9 octombrie 2010
joi, 7 octombrie 2010
Everytime I see her collections I feel heavenly
Ma gandesc ca poate nu aveti atat de multe accesorii BiBa :) Mie mi se lipesc constant ba de urechiuse, ba de degetuse si de cate ori dau tarcoale unui magazin din oras, ce o promoveaza pe miss Bijoux, nu rezist tentantiilor.
Cumparaturi placute si inedite, va doresc!
http://www.bibabijoux.blogspot.com/
Cumparaturi placute si inedite, va doresc!
http://www.bibabijoux.blogspot.com/
Publicat de
Unknown
la
17:46
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
Abonați-vă la:
Postări (Atom)







