miercuri, 3 august 2011
Relaxing weeks thow..
Thow it seems that you are far away, thow I miss drinking coffee with you every day, thow the Art Museum park is empty and our favourite high class vagabonds are wondering where you are, thow is light and sunny warm, i still hope to feel your sweet and tight hugs from time to time...
Publicat de
Unknown
la
13:21
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
luni, 13 iunie 2011
Pe litoral cu sindicatul
Pui de lebada, tzatza de matza weeeknd!
Pentru barbatul din viata mea, Cornel :))), Octavian (sa nu-l uitam ca-i pacat mare), Claudiu (bar Sasha), "sa mori tu ca esti insurat" de la Stuf si nu in ultimul rand Muzei Vlad fara de care nu se putea sta linistit, in tihna la Stuf Vama. Thanks and cheers, guyz :)
P.S.Love you, pupi drag
Publicat de
Unknown
la
21:09
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
miercuri, 8 iunie 2011
Ghid How to be a redhead
Taylor Tomasi-Hill
http://howtobearedhead.com/2011/02/do-yourself-a-favor-push-the-button-this-weekend/
http://howtobearedhead.com/2011/02/do-yourself-a-favor-push-the-button-this-weekend/
Publicat de
Unknown
la
01:29
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
marți, 7 iunie 2011
Pana la solstitiu de vara
The fact is that " Nostalgia was better in the old days " but then again today it was with no fuss, all nice and simple. Si niste palpitatii de neexplicat acum inainte de culcare.Oare de ce, pentru ca nu cunosc emotie ce a putut starni aceste senzatii inutile..
vineri, 3 iunie 2011
joi, 2 iunie 2011
Sa alunge ghinion si spriritele rele- Talismanul
Cu toate ca nu-mi doresc sa fiu atat de succinta cu privire la conversatia purtata intr-o seara de sarbatoare cu inima si chip de copil, n-am ce face si nici nu ma pot impotrivi timpului limitat ce mi-a fost daruit pentru a asterne aceasta conversatie. Nu din pricina vreunui dead-line ci mai degraba a numarului interminabil de carti prafuite necitite. Astai un dead-line ce nu are capat deocamdata...
Conversatia nu contine cuvinte pompoase si nici versuri codificate. Dialog al mintilor tinere, pline de muguri de salcami ce asteapta sa pocneasca :-)
Before I start, trebuie subliniat : This is for you, Stefan!
Conversatia nu contine cuvinte pompoase si nici versuri codificate. Dialog al mintilor tinere, pline de muguri de salcami ce asteapta sa pocneasca :-)
Before I start, trebuie subliniat : This is for you, Stefan!
EL : ce film privesti?
EA: biutiful cu javier bardem...se digera greu sau astazi nu am eu un suflet tare
EL: nu ai un suflet tare azi? asta da raritate
EA: de ce crezi ca am un suflet tare in restul zilelor? l-ai vazut sau te iei dupa puterea gurii? :-)
EL: mai iau dupa ce zici
eu cred in cuvintele tale, draga
EA: ca este mai convenabil si usor aceptabil
:))
EL: pai oricum dupa altceva nu am ce sa ma iau. asa ca iti cred cuvintele
in gesturi nu ma mai incred neam!
EA: :)))))
ehhh, at esti scuzat si crezut pe cuvant daca gesturile te-au marcat in mod neplacut si futil
EL: ceh? nu tu
nu m-au marcat
adica da, m-au marcat
dar in mod placut
dar am mai multa incredere in vorbe :D
EA: marcat si marcat - are mai multe sensuri. nu gaseam un cuvant potrivit
EL: nu-i problema, ma ginesc eu :D
EA: ai tu un fel al tau de a intelege...sau ne intelegem reciproc/?
vineri, 20 mai 2011
Survining wildlife
Le descarci din telemobil cu 1/2 de an inainte, le folduiesi sub titlul "2011 De bun venit" (inspiartional), le lasi sa zaca pana pocnesc idei in cap, daca vezi ca nu pocneste ca-i prea cruda crusta, le arunci asa cum sunt pe blog.
Nu va spun locatia ca o sa va imbulziti toti ca oile la iarba fina si bogata..si asa sunt destui care sustineti ca-i deja rezervatie naturala.
La vara, in fata sticlelor o sa-mi fie pus si cortul :)
Publicat de
Unknown
la
19:53
Un comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
Abonați-vă la:
Postări (Atom)















