joi, 21 ianuarie 2010
People think I'm not there...in fact I'm here all the time... where it's much more safe...sometimes I act like an autistic, other days I'm such a schizophrenic, but most of the time I'm not in love... I just wanna be touched...
Publicat de
Unknown
la
20:38
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...
marți, 19 ianuarie 2010
Poate ai sa vezi in cealalta viata...
El este Bradutz..Brad Florescu...un om care se plimba extrem de mult prin locuri calde, locuri reci, locuri cu mare, cu munte, locuri care la noi nu se intampla (citand-o pe draga Inna...damn! iar i-am facut reclama...shittt..). Nu am descoperit inca cu ce se ocupa exact omul asta, cert este ca la punctul Ocupatie de pe blog este scris survivor .(whatever that means...aaaa...stai! noi romanii ar trebui sa stim cel mai bine asta! da mah Bradutz, ca bine te-ai gandit!) Acest personaj a stat o perioada prin Thailanda si cand m-ai dadea pe acasa s-a gandit dansu' ca prea era plictiseala prin garsoniera/apartamentul/vila sa si cum statea el innebunind si cu dureri de cap extreme, asa s-a apucat de bloggarit. Si ne arata si noua "saracilor " care nu au ocazia, oportunitatea sa calce pe nisip fierbinte, umed si alunecos de la alge si meduze cum si cat de bine e pe acolo si cum noi muritorii de foame nici in a 7 a viata nu o sa ajunge prin locurile astea cu mare, cu munte si muuuuuullllta vegetatie!
Iar acum un anuntz pentru doamnele/ domnisoarele si cine stie, poate si domnii care vor sa-l cunoasca pe acest traveler si sa lege macar o legatura, daca de intemeiat camin nu se poate, va promit ca am sa ma documentez despre starea sa civila, salariul, numarul de la pantofi, ce culori prefera, daca este genul romantic sau ii place mai hard si cine stie, poate are chiat dimensiunile perfecte la si anume ........ :D. Pana atunci delectati-va cu blog-urile lui, admirati talentul de scriitor si pasiunea cu care cuvintele pur si simplu se trantesc de dragul lui de "hartie"...http://bradut-florescu.blogspot.com , www.tedoo.ro , www.amanzingrace.ro , http://bradflorescu.blogspot.com
A voastra,
tanti Sanda
Publicat de
Unknown
la
21:28
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Vai ce departe stai
joi, 14 ianuarie 2010
Inna e hot sau nu e hot?

"Avem si munte, avem si mare ceea ce nu se intampla peste tot...""Era atat de inspaimantati ca aproape mi-am vazut mortul cu ochii... "<= traducere interviu Inna. Atat stie micutza de ea, pasa mica si slaba sa vorbeasca. Ca e romana, ca e engleza tot dracu' ala sa tot fie!! :))))) Pasa, asa de la mine, sa vii sa ne mai canti sau sa ne incanti pe limba care te-a consacrat; nu de alta dar ti-am rezervat un loc aici cu mizeria ta de poza cu tot! Hah!
Publicat de
Unknown
la
18:42
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
marți, 12 ianuarie 2010
Parlotones
South African indie rock band. Brand new album launched on the 30th of October 2009.
Sunt oameni draguutzi, din plastic miscator si mai suna si bine. Enjoy, va rog :D
Publicat de
Unknown
la
19:22
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
Un fel de a spune "cause she's Madonna"
Pentru ca n-a putut sa te-nteleaga...pentru cei care-i intrebi "ce mai faci" si iti raspund "citeste ultimul meu post"! Pentru cei care isi pun blogul pe cartea de vizita, tricou sau autocolant pe luneta! Pentru cei care posteaza live! Pentru cei care asculta Queen "we are the champion" in masina cu geamurile date jos, si iti dai seama ca nu e un cd ci EuropaFM! Pentru cei care pot sa bea o sticla de vodka, jimbeam, jack fara sa uite de ei! Pentru cei care studiaza grafic design-ul in Londra! Pentru cei care sunt medici la spitalul Elias! Pentru cei care au site-uri de promovare evenimente! Pentru cei care cred ca o zi de marti e facuta sa fie pe dos! Pentru toate buchetele de mirese pe care nu le-ai prins! Pentru cei care isi beau cafeaua in happyhour! Pentru cei care invata la ore mici pentru ca se apropie sesiunea! Pentru ca nu conteaza cat de lung ai parul! Pentru toate tigarile pe care le-ai fumat si cele pe care nu le-ai fumat! Pentru cei care inca nu au iPod dar spera ca il vor primi cadou! Pentru cei care vor sa-si schimbe telefonul cu tot cu abonament! Pentru ca zambetul mamei este de nepretuit! Pentru tatii care muncesc din greu! Pentru radio Guerrilla! Pentru Dobrovolschi! Pentru On Brand a lui Wally Olins! Pentru tot ce face publicitatea dintr-un om. Pentru cei care n-au ajuns sa lucreze inca intr-o agentie, "butic" de creatie dar viseaza instens la asta! Pentru ca Alba-ca-Zapada avea parul negru ca abanosul! Pentru Chuck Norris! Pentru reclame! Pentru ca exista un teritoriu tipic masculin! Pentru ca s-a inventat si contraceptia la femei! Pentru AliceInTaraMinunilor si a ei Ilinca ce o sa vie pe 18 ianuarie! Pentru ca doamna Brebenel arata ca poti sa fii creativ si in momentele de oboseala maxima, in aeroport! Pentru ca exista blondele care sa poarte rozul! Pentru cei care cred in institutia numita casatorie! Pentru U2 always U2! Pentru Kings of Leon! Pentru Cat Empire! Pentru Modest Mouse - Bukowski! Pentru tous les garcons et les filles de mon age! Pentru blondele care la 9 se trezesc pline de sudori iar la 10 sudorii le pleaca sudorii ! Pentru MontBlanc Femme Individuelle! Pentru Henry Miller! Pentru cel mai iubit dintre pamanteni! Pentru pisica patrata! Pentru dizertatie! Pentru creasta pe care mi-am purtat-o cu mandrie si nerusinare! Pentru orice e handmade! Pentru cei care mai cred in dragoste! Pentru carduri Visa! Pentru UGG-uri! Pentru depresia pe care mi-a lasat-o pentru toata viata Parisul! Pentru ca e luni 11! Pentru filmele vintage si tres-chic! Pentru SH-uri! Pentru Gerard Butler! Pentru ochelarii de soare cu forme neconventionale! Pentru cel care munceste la Radisson in ture de noapte! Pentru cei care ar trebui sa doarma la ora asta dar scriu pe blog! Pentru ca cei mai buni prieteni sunt baietii! pentru fata mea, banii mei, casa mea! Pentru toti cei care sunt nascuti si crescuti in Ardeal! Pentru targuri vintage! Pentru ca vine o zi in viata oricarei femei cand trebuie sa-si cumpere o pereche de Louboutin! Pentru ca Barbie are 50 de ani si de acum numai upgrade-urile o vor salva! Pentru toti cei care mai cred in Mos Craciun, in berze si Easterbunnys! Pentru cei care pleaca in the big city pana la sfarsitul lui 2010! Pentru ca exista cuvantul LEBEDE!!!!
Publicat de
Unknown
la
00:15
2 comentarii:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
vineri, 8 ianuarie 2010
Abonați-vă la:
Postări (Atom)

