duminică, 24 ianuarie 2010

Get with the program!

Numai oamenii nesiguri se comporta seducator...mi-ar placea sa fiu goala si sa ma acopar cu bijuterii reci de cristal. bijuterii si parfum...sunt sclava bratarilor...protoplasma spirituala...Vetust, incomensurabil, plasa de paing, digresiune, factotum, credulitate, morbul paranoicului,...La femei se numeste nimfomanie, pe cand la barbati - satiriasis...Ferice de femeile destepte, care stiu cum si ce sa ia de la viata; acestea le razbuna pe nepriceputele care-si fac din suferinta in dragoste un fel de 'modus vivendi'...nu-mi va ramane decat ce moarte sa-mi aleg, sa nu ma fac de ras in fata posteritatii...Gata cu privirile furise pe gaura cheii! Gata cu satisfactiile pe intuneric...gata cu stirile de ieri, sinucigasii de maine, hartia igienica roz, prezervative uzate.gata cu confesiunile in public!vreau o lume in care organul sexual feminin sa fie reprezentat printr-o deschizatura brutala, cinstita, o lume care sa simta scheletul si forma,culorile tari, primare, o lume care se teme si respecta originea sa animala!...."Sector of the advertise. It's all about the image. The image becomes a brand. The brand creates an awarness of the product.This instance a fragnance. It's a small product but a big idea..."

joi, 21 ianuarie 2010



People think I'm not there...in fact I'm here all the time... where it's much more safe...sometimes I act like an autistic, other days I'm such a schizophrenic, but most of the time I'm not in love... I just wanna be touched...

marți, 19 ianuarie 2010

Poate ai sa vezi in cealalta viata...


El este Bradutz..Brad Florescu...un om care se plimba extrem de mult prin locuri calde, locuri reci, locuri cu mare, cu munte, locuri care la noi nu se intampla (citand-o pe draga Inna...damn! iar i-am facut reclama...shittt..). Nu am descoperit inca cu ce se ocupa exact omul asta, cert este ca la punctul Ocupatie de pe blog este scris survivor .(whatever that means...aaaa...stai! noi romanii ar trebui sa stim cel mai bine asta! da mah Bradutz, ca bine te-ai gandit!) Acest personaj a stat o perioada prin Thailanda si cand m-ai dadea pe acasa s-a gandit dansu' ca prea era plictiseala prin garsoniera/apartamentul/vila sa si cum statea el innebunind si cu dureri de cap extreme, asa s-a apucat de bloggarit. Si ne arata si noua "saracilor " care nu au ocazia, oportunitatea sa calce pe nisip fierbinte, umed si alunecos de la alge si meduze cum si cat de bine e pe acolo si cum noi muritorii de foame nici in a 7 a viata nu o sa ajunge prin locurile astea cu mare, cu munte si muuuuuullllta vegetatie!
Iar acum un anuntz pentru doamnele/ domnisoarele si cine stie, poate si domnii care vor sa-l cunoasca pe acest traveler si sa lege macar o legatura, daca de intemeiat camin nu se poate, va promit ca am sa ma documentez despre starea sa civila, salariul, numarul de la pantofi, ce culori prefera, daca este genul romantic sau ii place mai hard si cine stie, poate are chiat dimensiunile perfecte la si anume ........ :D. Pana atunci delectati-va cu blog-urile lui, admirati talentul de scriitor si pasiunea cu care cuvintele pur si simplu se trantesc de dragul lui de "hartie"...http://bradut-florescu.blogspot.com , www.tedoo.ro , www.amanzingrace.ro , http://bradflorescu.blogspot.com
A voastra,
tanti Sanda

joi, 14 ianuarie 2010

Inna e hot sau nu e hot?




"Avem si munte, avem si mare ceea ce nu se intampla peste tot...""Era atat de inspaimantati ca aproape mi-am vazut mortul cu ochii... "<= traducere interviu Inna. Atat stie micutza de ea, pasa mica si slaba sa vorbeasca. Ca e romana, ca e engleza tot dracu' ala sa tot fie!! :))))) Pasa, asa de la mine, sa vii sa ne mai canti sau sa ne incanti pe limba care te-a consacrat; nu de alta dar ti-am rezervat un loc aici cu mizeria ta de poza cu tot! Hah!

marți, 12 ianuarie 2010

Parlotones



South African indie rock band. Brand new album launched on the 30th of October 2009.
Sunt oameni draguutzi, din plastic miscator si mai suna si bine. Enjoy, va rog :D

Muzica de invatat :))))