luni, 10 mai 2010
From the beginning
Publicat de
Unknown
la
15:09
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...
miercuri, 5 mai 2010
BBQ 2 mai 2010
Pe unde s-a simtit 2 mai , ca peste 1 trecuse o noapte iar peste noapte venise o dimineata ...
Ne-am imbarcat cu vointa si putere de a urca dealuri si mormane de gunoi, si-am vazut si cai dar si carute si patura langa patura (mai ceva ca vara la mamaia ) si pizza la gratar si bautura si caini si...cand dintr-o data... s-a hotarat locul unde sa ne intindem cortul :)
daca se ingrijoreaza cineva ca nu au fost micii cei mici, porcu' si puiu' fara pene, ei bine, nu e cazul. unde mai pui ca era si nunta peste deal si prietenii malelari nelipsiti :) oh what a wonderfull day!..
pana sa se hotarasca baietii daca e lapte gros sau mai mult lapte pe jos, am inghetat de frig, am strans si "fiind baiet paduri cutreieram" am pornit-o cu speranta ca vom gasi si drumul spre casa.
Publicat de
Unknown
la
14:21
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
miercuri, 31 martie 2010
24H always 24
Publicat de
Unknown
la
22:39
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...
luni, 29 martie 2010
sâmbătă, 27 martie 2010
Ma zapacesti, Alice!!!!
A: A fost mai bun?
A: Per ansamblu...nu mi s-a mai parut atat de simplu, copilaresc si fragil ca acum 3 ani...desi...
A: Nu in totalitate
A: Nu intotdeauna e mai bine a doua oara, nu?
A: Niciodata nu e bine a doua oara. dar cine stie poate unii are mai mult noroc..
A: Cine? adica cum, eu? as renunta la siguranta...dar nu sunt...aaa...traiesti dar nu esti eu
A: pai cine imi da viata, tampito?
A: aaaa....asa e...te gandesti ca ar trebui sa merg la control?
A: te gandesti....maine s-ar putea sa nu mai fiu aici...
A: Per ansamblu...nu mi s-a mai parut atat de simplu, copilaresc si fragil ca acum 3 ani...desi...
A: Nu in totalitate
A: Nu intotdeauna e mai bine a doua oara, nu?
A: Niciodata nu e bine a doua oara. dar cine stie poate unii are mai mult noroc..
A: Cine? adica cum, eu? as renunta la siguranta...dar nu sunt...aaa...traiesti dar nu esti eu
A: pai cine imi da viata, tampito?
A: aaaa....asa e...te gandesti ca ar trebui sa merg la control?
A: te gandesti....maine s-ar putea sa nu mai fiu aici...
Publicat de
Unknown
la
22:50
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
Savage Grace
One funny comment i found on youtube goes like this : "seriously isn´t this th movie where the son fucks the mom???"
Actually, it is!
Publicat de
Unknown
la
13:27
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
