duminică, 13 iunie 2010
Heavy Rotation, baby :)
"Love, oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love
Like a satellite I’m in orbit all the way around you
And I would fall out into the night
Can’t go a minute without your love
Oh, love, I gotta tell you how I feel about you
‘Cause I, oh, I can’t go a minute without your love"
Publicat de
Unknown
la
14:26
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
joi, 10 iunie 2010
Un amestec de fete cucuiete :))
Pe cand pestele capata crusta crocanta si dulceaga in cuptor, iar rufele zambeau de atata spuma in masina de spalat, fetele astea au sarit direct pe blog, si-au ocupat cate un loc si ma gadila cu sunete jucause ca firele de iarba, intr-o zi torida, pe la urechi :))
Publicat de
Unknown
la
14:47
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
o serie de vara...??
miercuri, 19 mai 2010
duminică, 16 mai 2010
Ca daca n-as fi pastrat cufarul cu amintiri probabil ca n-as fi putut sa ma intorc in clasa a VI-a :))))
ce sa-i faci daca apare la o cafea, o discutie ca intre prietene :) were is tea for two there will always be some memories, some good old fashion music, a little bit of clothes...ca pana la urma, amintirile stau in mirosul pamantului de pe tocuri...
Publicat de
Unknown
la
22:19
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
I'm not there..
pentru toti cei care sunt plictisiti de interlocutor, pentru toti cei care stiu ca porcul e o prajitura si pentru ca intotdeauna exista umbrele sa te poti refugia :))
Publicat de
Unknown
la
16:06
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...
sâmbătă, 15 mai 2010
Tout ma vie...
The National Film Board of Canada, in association with the Cannes Short Film Corner welcomes you to see....The Story of my life..
Publicat de
Unknown
la
19:12
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
Abonați-vă la:
Postări (Atom)