O relaxare individuala, solitara, good and wild little fashion, mic umor englezesc (uhhhhh, ce de fiori :)), o cana cu savoare de vanilie si caramel, fara tigari, doar in ciocolata... pe urma shut down laptop, pijamale, ritualul infrumusetarii, o carte buna si nani. Starting a good and lovely morning...ohhh, and i forgot... light sleeping pills and some laxative ca doar vrem sa avem spor si sa dam frau liber creativitatii all day long (traiasca Stridentele!)
Constatare : de anul trecut, din toamna, se sufera de depresie. Stau si ma intreb cand oare nu am suferit de depresie?? Da ce ne mai place si ne gadila sufletul! Ce, n-am zis noi ca vrem sa ne curga Daria prin vene?
And it's happening! Oh, sweet Jesus, oh Lord (won't you buy me a Mercedes Benz..or a night on the town?)
miercuri, 27 octombrie 2010
duminică, 24 octombrie 2010
Ceva bun, bun! Atat de bun!
http://soundcloud.com/poor-relatives
Oferta vine fara praf de stele :)
Oferta vine fara praf de stele :)
Publicat de
Unknown
la
23:43
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
So it is...,
treburi LBD
Reflectari urbane
Sunt o doamna cu pretentii! Am prieteni putini dar lebede, cu detaliul (ambitz vechi) ce in vene il port.
Publicat de
Unknown
la
22:51
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
vineri, 22 octombrie 2010
So I forgot to say Mazel tov 1 year has past :)
get the title!
Publicat de
Unknown
la
02:28
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
miercuri, 20 octombrie 2010
marți, 19 octombrie 2010
www.chinawoman.ca
Depression in my middle name :))
Publicat de
Unknown
la
15:37
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
Abonați-vă la:
Postări (Atom)
,