miercuri, 5 ianuarie 2011
I will be brave this year :)
Om frumos , barbati in rochii superbe, vintage gay fore play, grasunici, talente fara teatre, mondenitaturi inutile,
Bah, io ma trezeam anu' trecut cu melodia asta in minte :) ce inseamna lucru facut bine. gresind descoperi treburi colorate :)
post no 201
Publicat de
Unknown
la
23:05
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
marți, 4 ianuarie 2011
Precisa din '85 si pana in 2011
Pentru ca ziua mea de nastere este in aproximativ 4 luni si 22 de zile, va anunt de pe acum ce cado as vrea sa primesc : - cantare Thom Yorke live in private! Va rog sa-i atarnati de degetul mic de la mana dreapta o bijuterie Tiffany Pearls, cand il aduceti!
Putine dorinti arzatoare si costisitoare are o femeie in viata. Cu asta rog sa nu-mi treceti peste cuvant, trup sau suflet!
Haideti, ca se poate, domnilor!
Publicat de
Unknown
la
23:08
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
miercuri, 29 decembrie 2010
Ce sa aduca anul?
Tanti Sanda va ureaza ca anul cu 11 in coada sa va fie mult mai bun, cu de toate, cu ce vreti voi, must have culori, treburi super-pizda, mult dezmat si matzocareala pe indesate, ceva mozol da' sa fie de calitate, dragilor!!!
Hai si un La Multi Ani si multi pupici salbatici. Urmeaza 3 LBD Days of Peace, Music& No Phone!!!!!
Hai si un La Multi Ani si multi pupici salbatici. Urmeaza 3 LBD Days of Peace, Music& No Phone!!!!!
Publicat de
Unknown
la
18:03
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
marți, 28 decembrie 2010
Inainte de anul cu 11 in coada!
Candva, in final de 2007, pe cand era un dezmat total in mintile noastre si n-aveam ganduri sa gasim linistea si pacea, ne-am lovit de :
Am aflat mai tarziu ca i se spune Neko (japoneza inseamna "pisica"). Si ne-a urmarit...da ce ne-a mai urmarit! Am detest acest obiect lasand oarecum, usor, usor sa ne intre in suflete, in case, sa ne dorim achizionarea personajului. Si-ntr-o seara ce sa vezi...ne-au transformat-o si in autocolant decorativ - Mini Kiki pisica. Tot ce ne-a ramas de facut...a fost sa o includem la categoria "treburi LBD cu forta" :)))
http://www.homedeco.ro/produse/183-lichidari-stocuri/1826-autocolant-decorativ-mini-kiki-domestic.html
Si mai si la lichidari! Si alti incearca inutile scapari!
Va doresc in anul care vine sa va urmareasca!
Am aflat mai tarziu ca i se spune Neko (japoneza inseamna "pisica"). Si ne-a urmarit...da ce ne-a mai urmarit! Am detest acest obiect lasand oarecum, usor, usor sa ne intre in suflete, in case, sa ne dorim achizionarea personajului. Si-ntr-o seara ce sa vezi...ne-au transformat-o si in autocolant decorativ - Mini Kiki pisica. Tot ce ne-a ramas de facut...a fost sa o includem la categoria "treburi LBD cu forta" :)))
http://www.homedeco.ro/produse/183-lichidari-stocuri/1826-autocolant-decorativ-mini-kiki-domestic.html
Si mai si la lichidari! Si alti incearca inutile scapari!
Va doresc in anul care vine sa va urmareasca!
Publicat de
Unknown
la
21:22
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
joi, 23 decembrie 2010
Photographers IV
Publicat de
Unknown
la
22:56
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
treburi LBD
Abonați-vă la:
Postări (Atom)



















































