luni, 24 ianuarie 2011
joi, 20 ianuarie 2011
Inot si mi se pare ca ninge in lumina becului
De ieri dupa-amiaza am lansat o noua bucurie : Festin cu ceaiuri la mine in suflet! Adica, mai pe scurt, am telefonat rapid pentru ca se faceau ceva cumparaturi, si am rugat miorlait o cutie mai de soi plina ochi cu ceai. Se facura 4 cand le-am insirat in dulap. Ehhh, ce m-am necajit? Nici de cum. Am inceput cu cel de fructele padurii - este numai din fructe confiate - dulce-acrisor, de culoarea vinului rosu. O parte din radacinoasele care stau in pliculet se pot manca :) Am continuat cu vanilie care e ceva mai ciudatel...nu stiu inca de ce. Fragi si un fruct ciudat cu miros placut, chiar as putea sa spun ca i-am prins cu drag :)
Am privirea captata de I heart deco si de ERA si de intr-o limba banala. Notez filme pe care nu le inteleg ...inca, mi-este gandul numai la o salata cu castraveti, rosii, cascaval vegetal, ciuperci, porumb si chitelute de pui (ceea ce am mancat si la pranz...numa' ca seara are gust mai bun cand e cu extra-calorii, mai bag o comanda, mai impachetez una, mai un looking for a fucking respectable and well payd job. Astept sa se faca miezul noptii cand voi baga un serial sud-american (nu e pe acasatv, nu mai cautati), cateva pagini de citit (leftovers), ceva idei de notat si pe la 3 un somn. Maine se anunta zi plina.
P.S. I miss you soooo fucking bad, feti pupi drag! Sa se faca primavara mai repede doresc!
Am privirea captata de I heart deco si de ERA si de intr-o limba banala. Notez filme pe care nu le inteleg ...inca, mi-este gandul numai la o salata cu castraveti, rosii, cascaval vegetal, ciuperci, porumb si chitelute de pui (ceea ce am mancat si la pranz...numa' ca seara are gust mai bun cand e cu extra-calorii, mai bag o comanda, mai impachetez una, mai un looking for a fucking respectable and well payd job. Astept sa se faca miezul noptii cand voi baga un serial sud-american (nu e pe acasatv, nu mai cautati), cateva pagini de citit (leftovers), ceva idei de notat si pe la 3 un somn. Maine se anunta zi plina.
P.S. I miss you soooo fucking bad, feti pupi drag! Sa se faca primavara mai repede doresc!
Publicat de
Unknown
la
23:32
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
miercuri, 12 ianuarie 2011
The Years of Bitchness!!!
Cu toate ca durerile persista iar spatele meu nu stiu cat o sa mai indure, cu toate ca asteptarea ma scoate din minti, ca ar trebui sa rabd si mai mult, sa dorm mai putin, sa fiu cu deadline-ul crestat pe frunte, cu dorintile crosetate in picioare si sangele in clocot...ma tot izbesc si atunci deznadajduirea-i si mai mare. Frustrarea ca mi s-a lasat salteaua si nu pot sa-mi achizitionez alta pe credit e doar un joc al mintii. Nu mi se rup unghiile pentru ca nu-mi doresc sa creasca...nu calciul e de vina..ci mintea. Nu depresiile nu ma lasa sa muncesc ci mintea caci n-a facut un curs la seral de reeducare in frageda adolescenta.
Someday, somehow, someway you, me,us, they - we will all be survivors!
Someday, somehow, someway you, me,us, they - we will all be survivors!
Publicat de
Unknown
la
21:48
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
miercuri, 5 ianuarie 2011
I will be brave this year :)
Om frumos , barbati in rochii superbe, vintage gay fore play, grasunici, talente fara teatre, mondenitaturi inutile,
Bah, io ma trezeam anu' trecut cu melodia asta in minte :) ce inseamna lucru facut bine. gresind descoperi treburi colorate :)
post no 201
Publicat de
Unknown
la
23:05
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
marți, 4 ianuarie 2011
Precisa din '85 si pana in 2011
Pentru ca ziua mea de nastere este in aproximativ 4 luni si 22 de zile, va anunt de pe acum ce cado as vrea sa primesc : - cantare Thom Yorke live in private! Va rog sa-i atarnati de degetul mic de la mana dreapta o bijuterie Tiffany Pearls, cand il aduceti!
Putine dorinti arzatoare si costisitoare are o femeie in viata. Cu asta rog sa nu-mi treceti peste cuvant, trup sau suflet!
Haideti, ca se poate, domnilor!
Publicat de
Unknown
la
23:08
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
Ce speram sa iasa in 2011
miercuri, 29 decembrie 2010
Ce sa aduca anul?
Tanti Sanda va ureaza ca anul cu 11 in coada sa va fie mult mai bun, cu de toate, cu ce vreti voi, must have culori, treburi super-pizda, mult dezmat si matzocareala pe indesate, ceva mozol da' sa fie de calitate, dragilor!!!
Hai si un La Multi Ani si multi pupici salbatici. Urmeaza 3 LBD Days of Peace, Music& No Phone!!!!!
Hai si un La Multi Ani si multi pupici salbatici. Urmeaza 3 LBD Days of Peace, Music& No Phone!!!!!
Publicat de
Unknown
la
18:03
Niciun comentariu:
Trimiteți prin e-mail
Postați pe blog!Trimiteți pe XDistribuiți pe FacebookTrimiteți către Pinterest
Etichete:
It is Pepsi Light
Abonați-vă la:
Postări (Atom)













































